Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 1 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Zula

User
11/06/2019
Oluşturulma
11/06/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Zula Satılık Kaliteli Hesap -150-tl

151 TL
Satıcı Bilgileri
HamzaOmer18
HamzaOmer18

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
422 gün önce

Üyelik Tarihi:
Haziran 2019

HESABIN İÇİNDEKİ DESTANSILAR:AK47 TRANSFORM LAZER HESABIN İÇİNDEKİ EFSANELER:(31 TANE) *MPT76 FULL SULTAN *DESERT EAGLE FULL RAPTOR + MEKATRONİK ALEV GİZLEYİCİ *SHAHER TAKTİK YEŞİL LAZER *MEHMETÇİK RAPTOR DESEN *SCAR-L RAPTOR DESEN *M4A1 ALTIN DESEN *M4A1 SPECTRE REFLEKS *M4A1 MEKATRONİK KİLL SAYACI *KARAMBİT KABUS DESEN *AK47 YILDIRIM DESEN * KRİSS VECTOR KORSAN DESEN *CHEYTAC M200 CEHENNEM KIRMIZI LAZER *AUG A3 ZEHİR DESEN *M468 ZEHİR DESEN *XCR-L GRAFFİTİ DESEN *AK47 TRUVA KIRMIZI LAZER *DSR-1 TREX DESEN *G36 TREX DESEN *MEHMETÇİK TREX DESEN ARTILARI (+) : +4 M4A1 +5 COLT 1911 +1 SCOUT +1 AK47 +1 D.EAGLE +1 GLOCK 18 VB. BİRSÜRÜ ARTI(+) SI VAR HESABIM 35 LEVELDİR. FAKAT GÜZEL HESAP. BENCE ALAN YAŞADI. YALANCI DEĞİLİM.HESAP GERÇEKTİR.EĞER HIRSIZLIK YAPMAYA KALKIŞAN OLURSA POLİSE SES KAYDI VEYA YAZILARI BİLDİRİLECDEKTİR. ARKADAŞLAR BİLİYORUM BİRAZ PAHALI AMA BEN BU HESABA ŞU ANA KADAR YAKLAŞIK OLARAK 100 TL YATIRDIM. VE BENİMDE BİR KAARIM OLMASI LAZIM. O YÜZDEN 150 TL SON FİYATTIR. BENCE ALAN KİŞİ ÇOK ŞANSLIDIR.
Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?