Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 0 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Wolfteam

User
03/11/2019
Oluşturulma
06/11/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Wolfteam Satılık 1 Yıldız Hesap | 80.000jp'li 2 Süresiz Karakterli

103 TL
Satıcı Bilgileri
mert56
mert56

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
294 gün önce

Üyelik Tarihi:
Kasım 2019

İLETİŞİM: 05437420639 Oyunu artık bırakma eşiğine geldiğim için 5 yıllık Wolfteam hesabımı satma kararını aldım şuana kadar nerden baksanız bu hesaba ortalama 3000-3500TL civarı para yatırılmıştır, son kez hesabımı satmadan önce joygame hesabına kendi tarafımca 80.000JP yüklenmiştir hazır bir şekilde alıcısını beklemektedir. fiyat temsilidir pazarlık tekliflerine açığım aklımda şuanda kalıcı bir fiyat yok. Normalde daha pahalıya satmayı düşünüyordum fakat artık bu oyunun eskisi gibi oyuncusu kalmadığı için fiyatı düşürdüm, fiyat son derece makuldür, pazarlık payı yoktur, aracısız elden veya önce ödeme sonra hesap şeklinde teslim edilir. Hesabın E-postası koruması vardır MSN'i aktiftir ve asla çalınmaz şuana kadar 5 yıl boyunca Joygame tarafından hiç ban yememiştir. %81'in üstünde KD oranı vardır. Ciddi alıcılar Whatsapptan iletişime geçebilirler, lütfen ciddi alıcıysanız meşgul ediniz. Hesap hakkında diğer bazı detaylar şöyledir; - 7 TANE GÜÇ SLOTU AÇIKTIR - ÖLÜM SIFIRLAMA VE MAĞLUBİYET SIFIRLAMASI VARDIR - 104 MİLYON GP'Sİ VARDIR VE RÜTBESİ TEK YILDIZDIR - 2 TANE SÜRESİZ KULLANIM KARAKTERİ VARDIR - 90 GÜNLÜK TAKMA AD RENGİNE SAHİPTİR - %81'İN ÜZERİNDE KD ORANINA SAHİPTİR - TÜM SİLAH SLOTLARI AÇIKTIR - 200 CİVARI NAKİTLİ İLK YARDIM SETİ VE ENERJİ ŞIRINGASI VARDIR

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?