Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 0 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Wolfteam

User
23/11/2019
Oluşturulma
23/11/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Wolfteam Kimsede Bulunmayan 2 Süresiz Karakterli 200 Kutulu Çar

80 TL
Satıcı Bilgileri
mert56
mert56

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
299 gün önce

Üyelik Tarihi:
Kasım 2019

İLETİŞİM: 05437420639
whatshapp'tan mesaj atmanız yeterli olacaktır.

hesapta sadece 6 ay oynandı onun dışında üniversitedeki vizelerim yüzünden hiç giremedim hesap hiç ban yemedi 3. parti hile kullanılmadı hesapta 2 tane neredeyse kimsenin envanterinde olmaya biri mavi takım diğeri kırmızı takımda olan süresiz karakterler vardır özel kısmında açılmamış turkuaz kutu elit kasa kurt kasası ve general kutusu bulunmaktadır kd'si iyidir ciddi alıcılar whatsapptan mesaj atarak tarafıma ulaşabilirler, şimdiden alıcısına hayırlı olmasını temenni ederim :)

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?