Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 0 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Steam

User
25/11/2019
Oluşturulma
05/12/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Steam Hesabı ; Rainbow Six Siege Year 3,complete Edıtıon Outbreak Setli

119 TL
Satıcı Bilgileri
ashox
ashox

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
222 gün önce

Üyelik Tarihi:
Ekim 2019

Rainbow6, geçene "Complete Edition" olarak ki artık adı Ultimate Edition 173 tl'ye alındı. 112 Level hesap, her sezon plat bitirildi. 1.5 Ranked W/L, 1.4 Ranked K/D  oranına sahip hesap. attackerda nokk,amaru defenderda mozzie,warden,goyo yok. bunların dışında tüm operatörler var. Hibana da full sarı outbreak seti var. silahında faze skini var. lesionın silahında penta skini var. var da var. böyle böyle eventlerden skinler var işte gayet iyi. black ice var 1-2 tane ama neyde hatırlamıyorum. legendary de aynı şekil var ama bilmiyorum hangisinde. ashde toxic grip r4-c skini var.

bunların yanı sıra steam hesabında scum var.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?