Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 9 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

PUBG

User
08/12/2019
Oluşturulma
09/12/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Pubg Mobıle Türkiye En Eski Hesap

1386 TL
Satıcı Bilgileri
erkamdaglii
erkamdaglii

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
287 gün önce

Üyelik Tarihi:
Aralık 2019

Hesap PUBG Mobile IOS'a çıktığı gün açılmış olup, o günden beri emek emek kastığım hesabımdır, 71 LVL , KOLEKSİYONCU ünvanı, hesapta 41 tanesi set olmak üzere 300'den fazla kıyafet, 59 tane silah kaplaması, 7 kask , 6 çanta ,9 uçak kaplaması,20 paraşüt vardır. M416 buz diyarı, soylu tavşan maskesi, 2 sezon fatih çerçevesi, bütün sezonlarda mükemmel istatistiklere sahiptir, pazarlık yapılır. Hesabın içeriğini video olarak görmek isterseniz; 

sorularınız için; 05438041827

https://youtu.be/1jfx2o3j4rk

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?