Bu ilan satılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 8 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

PUBG

User
11/02/2020
Oluşturulma
11/05/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Pubg Mobile 68 Seviye E Sporcu Hesabı

446 TL
Satıcı Bilgileri
Melis
Melis

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
93 gün önce

Üyelik Tarihi:
Şubat 2020

Oyunun başladığı günden beri oynadığım Hyper,SP ve Bs lerle turnuvalara giren eski e sporcu hesabı.Sezon 7 ve 8 dışında tüm sezonlar 5 kd üzeri harika bir hesap.1 milyon altın ve 7300 gümüş parçacığın dışında 3 adet id kart ve açılmadık 100 e yakın sandık bulunuyor.Bu seviyede bu fiyata zor bulucağınız bir hesap.Game center ve twitter hesabına bağlı.Talas yapmıyorum alıcısına hayırlı olsun...

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?