PUBG

User
30/07/2020
Oluşturulma
31/07/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Crew Challenge Başarılı 77 Lvl 5 Sezon Fatih

1650 TL
Satıcı Bilgileri
kriyos
kriyos

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
54 gün önce

Üyelik Tarihi:
Temmuz 2020

S6 CREW CHALLENGE ELBİSESİ - S7-8-9-10-11 Fatih Ünvanı - 77 Level olmak üzere ki oyunda çok az +77 level hesap var - Oyunda nadir bulunan ve sadece eski sezonlardan alınan artık oyunda bulunmayan birçok item - Şakacı Sırt Çantası - Yükseltilebilir İskelet Motorsiklet - Arı Kovanı M762 - Sokak Sanatı Kar98 - Ayı ve Tavşan Kafası - 8600 Beğeni 5100 Başarım Puanı ve dahası.

Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?