Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 4 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

PUBG

User
11/06/2019
Oluşturulma
11/06/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

60 Level Pubg Hesabı Satılık!

495 TL
Satıcı Bilgileri
Uninhabited
Uninhabited

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
422 gün önce

Üyelik Tarihi:
Haziran 2019

Merhaba arkadaslar öncelikle hesab 60 level ! 4 6 7 RP elit acık 100 bitirdim . Bu sezonda acık şuan 56 RP deyim. Hesabda kalıcı 19 Set , 23 silah kaplamasi , 7 paraşüt , 5 kask , 4 çanta , 4 uçak , 4 tanede araba kaplaması var . Toplam 16 tane emojisi var ( danslar ve hareketler ) 172 tane kalici giysi var . Silah Uzmani , 1/100 unvanlari acik . 2400 yakin başarı puani var . Bu arada hesabda çok favori olan Kaba ayi seti ve geçen sezon cok favori olan Tetikci kafasi ( köpek) var . Yani şuana kadar hesaba yatirdigim paranin fiyatina satiyorum . 7 sezon 1sTlk Tava Var gecen sezon 60 ucluk Cevirme ( spinden kazanilmiş ) efsane birşey . Acilen satiyorum whatsappdan tum fotoğraflarini yolluya bilirim . 0.5.3.1.4.5.2.9.8.7.5
Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?