Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 1 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

PUBG

User
16/08/2019
Oluşturulma
16/08/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

5513982532 Video Whatsapp Üzerinden Atabiliirm 70sv Hesap 10sv Klan

1980 TL
Satıcı Bilgileri
Seyyfa
Seyyfa

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
326 gün önce

Üyelik Tarihi:
Ağustos 2019

Maskara, Grafiti, Buz Diyarı, Altın Kaplama Kar98 ve 70 Adet Silah Skini var Üstün Başarı, Koleksiyoncu, silah uzmanı, Beğeni Meraklısı, vijdani Redçi, Keskin Nişancı 3370 Başarım Görevi 70 Seviye Hesap 340 Adet Kostüm ve Elbise, Playerunk. Trençkotu Dahil TÜM görevler Tamamlanmış, Royal Pass 8.Sezon Hariç Hepsi Alınmış Best Klanı Liderinin Hesabıdır. ( Aranızda Tanıyanlar olur diye söylüyorum) Oyunun ilk çıktığın günden bu yana yaklaşık 50000Uc Alınmıştır Hemen hemen Elden teslim etmek düşüncesindeyim, İstanbul da ikamet ediyorum.
Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?