Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 1 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

League Of Legends - LOL

User
23/11/2019
Oluşturulma
24/11/2019
Güncelleme
Satılık Item


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Lol Hesap 250 Tlden Fazla Harcanmış

49 TL
Satıcı Bilgileri
tahaonursahin
tahaonursahin

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
246 gün önce

Üyelik Tarihi:
Kasım 2019

Oyunu bıraktığım için satıyorum.Hesapta ruh bekçisi udyr vardır.11k mavi öz vardır biraz daha eklendiği zaman istenildiği takdirde nickname değişilebilir. Ganimette 2 kostüm daha var ama zigggs ve voli olmadığı için açamıyorum alındığı zaman direkt hesaba geçer turuncu öz harcamaz. Hesaba şu ana kadar 250 tlden fazla yatırdım.hesapta 11k mavi öz vardır nickname biraz daha para biriktirerek değiştirilebilir.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?

Bu ilanlar da ilginizi çekecektir