Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 6 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

League Of Legends - LOL

User
02/02/2020
Oluşturulma
02/02/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Tr Platin 2 75 Lp 41 Hero 12 Güzel Skin Teklif

989 TL
Satıcı Bilgileri
Fromhel191
Fromhel191

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
236 gün önce

Üyelik Tarihi:
Şubat 2020

Merhabalar herşey fotoğraflarda var ama ben yazılı olarakta yazayım.HESAP PLATİN 2 75 LPDİR..10 skin: Anniemo, Eternum Cassiopeia, Ağaç Ata Hecarim, Ölüm elçisi katarina, Uzay serüveni Kayn, Kardan adam Yi, Ejderha Terbiyecisi Tristana, Vahşi batılı TF, Yıldız muhafızı Xayah, Savaş Ustası Xin Zhao. Şimşek yumruk volibear, Orman perisi soraka.41 HERO: AKALI (78K) OLAF JINX MALPHITE KAYN MORDE RYZE XAYAH MASTER GRAVES TRİSTANA NASUS DARİUS EKKO XİN ZHAO THRESH KATARİNA TF KAİSA QİYANA GAREN EZREAL SORAKA ASHE JAX SETT MORGANA AHRİ HECCARİM KAYLE FİDDLESTİCK SİNGED CASSİOPEİA VOLİBEAR ANNİE DR MUNDO POPPY URGOT AMUMU TEEMO VE RAMMUS.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?