Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 1 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

League Of Legends - LOL

User
20/11/2019
Oluşturulma
20/11/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Tekliçift Plat 4 Tft Plat 3 Çok Uyguna Hesap

248 TL
Satıcı Bilgileri
mertcakdogan
mertcakdogan

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
157 gün önce

Üyelik Tarihi:
Kasım 2019

Hesap daha önce satış görmedi, tamamen bana aittir. Tekli/Çift'i Plat – Dia elodur. Çok rahat lig atlayabilirsiniz. 70 hero, 30 kostüm, 26 ifade, 48 simge, 1300 mavi öz vardır. Çoğunlukla adc heroları vardır. Hesaptaki değerli kostümler : Pulsefire Ezreal, Annieemo, İtfayeci Tristana, Şafağın Kılıcı Riven, Altın Kanat Kayle, Süper Galaksi Rumble, Nunu Bot, Astronot Teemo, Zombi Avcısı Jinx, Kod Adı Vi, Robotik Soraka, Yolların Kralı Blitzcrank, Ruh Sömüren Vlad, Gönül Avcısı Orianna, Kuçu Corki. (15 adet kostüm de hatıra ve normal kostümler.) TFT'de ise 7 adet minik efsane vardır. Demacialı Gümüşkanat 2 yıldızdır. 7 adet arena görünümü vardır.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?