Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 6 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

League Of Legends - LOL

User
25/10/2019
Oluşturulma
03/12/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Paraya İhtiyacım Olduğundan Dolayı Acilen Satılıktır.

347 TL
Satıcı Bilgileri
kozznowa
kozznowa

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
297 gün önce

Üyelik Tarihi:
Ekim 2019

Hesapta hiç ban yenilmemiştir. Ganimette 36 tane kostüm bulunmaktadır 15 tane şampiyon vardır. 5723 turuncu öz bulunmaktadır. Challenger mmr'ı vardır hareketsizlikten lig düşmüştür ifadelerde 2 tane challenger ifadesi vardır. Ganimetteki kostümler 4 Efsanevi , 17 destansı, 5 Hatıra içerik 13 tane de normal kostüm bulunmaktadır. Whatsapp'dan ulaşabilirsiniz: 05373557065

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?