Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 6 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

League Of Legends - LOL

User
31/01/2020
Oluşturulma
31/01/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Lol Level 30 Unranked ∣ 69770 Mavi Öz

47 TL
Satıcı Bilgileri
Sunshine
Sunshine

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
221 gün önce

Üyelik Tarihi:
Ocak 2020

Sitelerde 30L. Unranked hesap satan çoğu kişinin sattıkları hesaplar BOTTED olarak geçiyor. Zaten fiyatlarının ucuz olmasının sebebi de budur. Fakat botted olan hesapların ban yeme riski olduğu için kullanmak mantıklı değildir. Bu gördüğünüz hesap tamamen insan gücü ile level atlatılmıştır. Bu yüzden hiçbir ban riski yoktur. Hesap hızlı bir şekil de eksiksiz olarak teslim edilir. Gönül rahatlığı ile alıp oynayabilirsiniz.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?