Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 0 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Gog

User
07/06/2019
Oluşturulma
07/06/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Mafia City Server 353 De 26 Seviye Villa

1485 TL
Satıcı Bilgileri
Lazchem
Lazchem

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
476 gün önce

Üyelik Tarihi:
Haziran 2019

5m üstünde savaş gücü var ve 85k sı t9 olmak üzere toplam 620k asker mevcut. Silahlı ve motorcu t9 açık. Araba ve gangster henüz 22 lv. Diğer binaları da 26 yapabilirdim ancak onların durumu acil olmadığı için araştırmalara yüklendim. Şu anda hazırda 100m den fazla kaynak ve toplam 2000 saatten fazla hızlandırma var. Ayrıca diğer bonuslar da cabası. Serverin lider klanında hesap. Tüm istatistiklerde ilk 50 içerisinde yer almaktadır. İsteyene her türlü ekran resmini iletebilirim. Tel:05375805144
Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?