Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 0 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Counter Strike - CS

User
09/02/2020
Oluşturulma
09/02/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Steam Hesap Kısıtlaması Kalkık Cs Go Hesap

80 TL
Satıcı Bilgileri
AWLonelyFeather
AWLonelyFeather

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
219 gün önce

Üyelik Tarihi:
Şubat 2020

Hesapta 39 tl nakit vardır. Steam hesap kısıtlaması Yani hesaba 5 dolar yatırıp, hesabın takas, arkadaş ekleme gibi özellikleri 5-11 şubat arası kalkacaktır. İçinde cs go ve Squishy the Suicidal Pig oyunu vardır. Hesap temizdir. Sağdaki linkten vac durumu vs görebilirsiniz https://steamdb.info/calculator/76561198153654179/?cc=tr Alana hayırlı olsun. Detaylı bilgi ve sorular için mesaj atabilirsiniz.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?