Call Of Duty - COD

User
27/07/2020
Oluşturulma
28/07/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Cod : Modern Warfare Damascus'lu Dolu Hesap Bu Hesap Kaçmaz

770 TL
Satıcı Bilgileri
sametmercan53
sametmercan53

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
58 gün önce

Üyelik Tarihi:
Temmuz 2020

Üzerinde ciddi emek harcanmış Modern Warfare hesabımı satıyorum. Hesapta kalkanına bıçağına kadar tüm silahların görevleri tamamlanarak açılan ve çok nadir görebileceğiniz Damascus skini açıktır. 3-4 tanesi hariç tüm operatörler açılmış ve görevleri tamamlanmıştır. Silahlar için çoğu charm ve sticker bulunmaktadır. Biri legendary olmak üzere 7 adet saat bulunmakta. Profilde çoğu emblem,spray ve calling card bulunmakta. Ayrıca sezon 3 ve 4 battle pass leri alınıp fullenmiştir. Mağazadan tüm araçlar için skin paketi alınmıştır.Hesapta mevcut 500 CP bulunmakta.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?