Black Desert Online - BDO

User
25/09/2020
Oluşturulma
26/09/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Black Desert Online Mena Ninja 283ap 301dp

5500 TL
Satıcı Bilgileri
obitouchiha
obitouchiha

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
1 gün önce

Üyelik Tarihi:
Eylül 2020

61 level ninja 283 ap 301 dp p2w çadır vardır ağırlık 1.3litre envanter slotu full 192 adet, lifeskill itemleri duruyor, aşçılık afk günlük 180m para bırakıyor stokta hala yemek var bitince cok rahat 100k daha yapabilirsiniz node lar baglı sekilde duruyor yan çar 61 56 44 level var çiftçilik yan carda zanaatkar 9 heve 3 level digerlerinde 1 level capras vardır 4 adet merkez pazar 3 adet uzaktan depo var sınırsız parşömen var resimlerde gözüktügü gibi lifeskill de yapabilrsiniz epheria yelkenli gemi var macera kitaplarının cogu yapılı 232 inci duruyor hesapta 325 enerji 372 katkı puanı vardır t8 at vardır steam hesabı olarak vericem içinde ekstra oyunlar var resimler harici sormak istedikleriniz varsa özelden sorabilirsiniz pazarlık vardır hertürlü güvence verilir 

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?