Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 2 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Black Desert Online - BDO

User
27/10/2019
Oluşturulma
21/01/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Bdo Mena- 64 Level Ninja - Full Pen - Bu Fiyata Bu Fırsatı Kaçırma - 2500 ₺

2530 TL
Satıcı Bilgileri
okolay_net
okolay_net

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
183 gün önce

Üyelik Tarihi:
Ekim 2019

Merhaba arkadaşlar Sizlerden ricam lütfen hesap satın almadan önce bu makaleyi gözden geçirmeniz. Öncelikle sizlerden vaktinizi çaldığım için özür dilerim. Ancak buraya üye olarak insanları bilgilendirmek istiyorum çünkü yakın çevremde bir kaç kişi bu yöntemi kullanarak insanların hakkına girdiler ve ben bu duruma çok üzüldüm. Sizlerden ricam kesinlikle Steam ve benzeri platform üzerinden satılan hesapları satın almayın! Çünkü bu tarz platformlarda hesap satışlarının yasak olduğu için işletmeler tarafından hesaplar askıya alınabilir. Yada hesabı satan kişiler bu işletmelere bir destek bileti göndererek hesabın ilk kayıt vb. bilgiler doğrultusunda hesaplarını 24 saat içinde geriye alabilirler. Bu durumsa siz ne kadar dert yansanızda açıklama yapsanızda sizin ne dediğiniz kimsenin umrunda olmaz ve kendinizi ispatlayamazsınız. Bu tür dolandırıcıların "kul hakkı ve Allah korkusu" anlayışı/inancı olmadıği içinde verdiğiniz onca para çöpe gider ve hakkınız gasp edilir. İlla bir hesap satın alacağım diyorsanız kesinlikle direkt olarak Launcher üzerinden giriş yapılan Steam vb. platformlar ile bağlantısı olmayan hesapları satın alın ve hesabı satın alırken hesabın kayıtlı olduğu e-posta adresinide almayı unutmayın daha sonra bunu kendiniz değiştirebilirsiniz. Umarım bu paylaşımı yönetici arkadaşlarımız siteden kaldırmazlar ve kullanıcıların bu konuda daha dikkatli olmaları içinde gerekli adımları atarlar. Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim. Umarım bu konuda bilgisi olmayan arkadaşlara bir nebze yardımcı olabilmişimdir.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?