Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 2 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Black Desert Online - BDO

User
03/07/2019
Oluşturulma
03/07/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

61 Lvl Cadı-witch 241 Ap Tet Boss Silah Set & Tri Boss Zırh Set + Bonuslar

1485 TL
Satıcı Bilgileri
Vindemiatrix
Vindemiatrix

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
403 gün önce

Üyelik Tarihi:
Temmuz 2019

BDO-Mena Serverı Ana karakter LvL 61 Cadı TET dande-TET kzarka-TET Kutum-TET Nouver TRI bheg-TRI Sönük Ağaç-TRI Muskan-TRI-Griffon- +9 Urugon Zırhları var. AYRIca Grind için TRI Herkül Zırh set TET Serap Kolye-TRI ŞahmeranKemer-TET Gölge izi yüzük-61 yüzüğü-x2 TRI Mavi Mercan Küpe 4 Tane t3 , 1 tane t4 pet , kirpi – AYRICA Epheria Sailboat (eferya yelkenlisi) var Kostümleri:Vespana-Labrave-Puff Mini-Kanlı(Bloody)-Dadum Dadum-Weeping Willow T8 Safkan Ani hızlanma,S:Ani Hızlanma,Hızlı Koşu,Kazıklama, Atı da mevcuttur. Depolarında 4T'ye yakın para edecek hammaddesi mevcuttur. 372 Enerji-334 Katkı– t5 Peri'de 2 tane seviye 5 skili de vardır (Potbasma-Su altı nefes). Life Skill Karakteri LvL 60 Cadıda: %100 Çöl buffu için Usta 3 Ticaret-Usta 1 toplama-Usta 13 Aşçılık-Usta İşleme Elbisesi-Aşçılık Elbisesi 1500 lt ağırlık İtemsiz 2 Kostümlü (Enslar-Beyaz Kraliçe) Lvl 60 %70 Valkyrie itemsiz 2 Kostümlü(Rakshande-Banha) LvL 60 %30 Mistik 13 tane Karakter slotu-En üst seviye Sürümden oyun satın alınmıştır. Referans sıkıntısı yok,güven sorunu olmayacağını düşünüyorum. Ankara veya Antalya içi elden olabilir.Maili ile birlikte verilecektir. iletişim thefamemonster7@gmail.com- whatsapp : 555 669 86 23
Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?