Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 2 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

Black Desert Online - BDO

User
11/10/2019
Oluşturulma
08/11/2019
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

281 Ap Archer Satılık

4050 TL
Satıcı Bilgileri
Mesut_Gunaydin
Mesut_Gunaydin

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
320 gün önce

Üyelik Tarihi:
Ekim 2019

62 Lvl (%57) 281 AP Archer (TET Kutum var). Karakter full dizilidir. P2W çadır ve kostümlerin hepsi tamdır. Alacak kişi rahatlıkla pvp'sini yapabilir. 17 karakter slotunun hepsi açıktır. 60 Lvl Dark Knigt karakteride mevcuttur ağırlık ve envanter genişletmeleri iyi durumdadır. Aile ekoloji puanı 6000 üsütündedir %16 eşya düşürme oranına sahiptir. Dande 4 seviye, zırh, eldiven ve ayakkabı 3 seviye heve miğfer 9 seviye capharslıdır Çadır: Var Kostümler: Çöl, Treant, Venia Binicilik, Dalgıç kıyafeti, Kimya kostümü, Karki işleme kostümü. Ağırlık ve envanter slotları gayet iyi durumdadır. Life skill (meslek becerileri) yüksektir. 6 adet pet vardır (5 aşama 3, 1 tane aşama 1, Kirpi var) %530 luk xp parşömenleri, 30 günlük değerli+merv paleti, ve 10'a yakın eşya düşürme parşömeni bulunmaktadır. Hesaptaki diğer oyunlar: Cs GO (2.500 saat Rank Supreme-Global), Pubg, Gta V ve bir sürü fiyatı iyi oyunlar. Hesap steam hesabıdır askerlikten dolayı artık vakit ayıramayacağımdan satmak istiyorum. Pazarlık payı vardır. İletişim için: 0544 413 34 55
Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?