Bu ilan satıcı tarafından yayından kaldırılmıştır!

Üzülmeyin, buna benzer tam 1 adet ilan bulunmakta. Hadi hemen bu ilanları keşfetmek için buraya tıkla

BattleNet

User
09/02/2020
Oluşturulma
09/02/2020
Güncelleme
Satılık Hesap


Satın aldığınız ilan için ödediğiniz ücret; siz hesabı/ürünü teslim alıp onay verene kadar, hesapsat.net havuz hesabında güvenle korunur.

Overwatch Origins Edition Ve Call Of Duty Black Ops 4

297 TL
Satıcı Bilgileri
AWLonelyFeather
AWLonelyFeather

0 Puan (0 işlem)


Son Aktivite:
224 gün önce

Üyelik Tarihi:
Şubat 2020

Hesapta 1- Overwatch Origins Edition Oyun içinde pakete özel skin, seslendirme vb. eşyalar bulunmakla beraber sezon 1 ve 2 de oynamışlığım var. 2 sezonda dereceli olarak plat bitirip önemsenecek bir kostüm, seslendirme, taunt Alay hareketleri vardır. 2 yıldan beri oynamadığım için şu an eşya akıbetine tam hakim değilim ancak hesap iyi. Hile kullanılmadı emek hesabım.

2- Call of Duty Black Ops 4 vardır. Arkadaşım al diyip kendisinin almaması üzerine 2-3 el atıp daha da oynamadığım bir oyun. Standart editiondur. Tüm oyun modları içindedir. Emek hesabım alana hayırlı olsun. Detaylı bilgi ve iletişim için mesaj atabilirsiniz.

Üyenin yayında olan başka bir ilanı bulunmamaktadır!
Lütfen güvenli alışveriş için yukarıda bulunan SATIN AL butonuna tıklayarak hesabı satın alınız.
Hesabı, hesapsat.net aracılığı ile satın almanız durumunda; yatırdığınız ücret; siz hesabı devralana kadar hesapsat.net tarafından güvenle korunur. Lütfen hesapsat.net'i devredışı bırakarak site dışından alışveriş yapmaya zorlayan satıcıları yukarıdaki BİLDİR butonuna basarak bize bildiriniz.

Bilgi : Hesapsat.net aracılık hizmeti nasıl işliyor?

İddalıyız! Her ayrıntıyı sizin için ince eleyip sık dokuyoruz. Piyasadaki güvenilir tek hesap transfer aracılık hizmetini sizlere sunmak için canla başla çalışıyoruz. Sizin için neler yaptığımıza göz gezdirmek ister misiniz?